עמוד ראשי > שאלות נפוצות

 

מה זה פאנג שוואי?

פאנג שוואי הינה שיטה שמספקת כלים שעוזרים לנצל את המשאבים האנרגטיים בבית לטובת הדרים בו.היא  מאפשרת לפתור בעיות בתחומים שונים כמו זוגיות, כסף, בריאות ומאפשרת גם להגיע לתוצאות שכל אחד רוצה באופן אישי .

בית הוא לא רק קירות וגג, אלא הוא מקום שמרכז ומכיל את כל תחומי החיים שלנו ומהווה בסיס בו אנו נטענים כל יום מחדש. כשאנחנו מגיעים הביתה אנו מצפים לרוגע, מנוחה, זוגיות טובה ובריאות.

בעזרת נוסחאות  ומדידות שונות, אפשר לזהות את מקורות האנרגיה המשמעותיים בבית, ולהשתמש בהם בדרך שמתאימה לכל אחד מבני הבית באופן אישי.

מהו תהליך הייעוץ?

תהליך הייעוץ מתקיים בכמה שלבים.
בשלב הראשון אני מעבירה ללקוח מסמך עבודה בו יש מידע לגביי ועל אופן העבודה, תאום ציפיות, תאריכי לידה של בני הבית(בעסק – אנשי המפתח) לצורך עריכת מפות גורל, ומה נדרש ממנו כדי שהתהליך יניב את התוצאות הרצויות.

בשלב השני של ייעוץ הפאנג שואי אני מגיעה ללקוח הביתה או אל העסק ועורכת את המפה האנרגטית בעזרת מדידות שונות. אני מסבירה מה המערך האנרגטי במקום וכיצד ניתן להשתמש בו בדרך הטובה ביותר כדי למצות את מקסימום הפוטנציאל האנרגטי במרחב. בשלב זה אני גם מסבירה  מה התיקונים שצריך לעשות . חשוב לציין, כי תיקונים אנרגטיים עושים בעיקר במיקומים ,צבעים וחפצים שונים שאת בוחרת, ואין צורך לשבור קירות.בסיום המפגש אנו קובעים מועד נוסף, לזמן לא רחוק, שעד אז ניתן יהיה ליישם את התיקונים.

כמו כן, לאחר הביקור אני מעבירה דו"ח מפורט ובו סיכום המפה וההמלצות .

במפגש השני  עוברים על התיקונים שנעשו, בודקים מה עבד ומה לא, איך ההרגשה של כל אחד מאנשי הבית או המשרד , ואם יש צורך בתיקון נוסף.
במפגש זה גם מתמקדים באנשים באופן עמוק יותר על ידי מפות הגורל האישיות (אסטרולוגיה סינית).

לאחר מכן, התהליך ממשיך טלפונית, או במייל – ואנו קובעים 2 מועדים רחוקים יותר לשיחה ומעקב .

כמה זה עולה?

עלות הייעוץ לדירה, עד 5 חדרים, מפלס 1 –1300 ₪ + מע"מ.

בבית פרטי – העלות היא 1800 ₪ + מע"מ.

ניתן לשלם ב-2-3 תשלומים.

• לעסקים ובתים בתהליך בנייה ניתנת הצעת מחיר בהתאם להיקף העבודה.
• המחירים הינם לייעוץ באזור המרכז. לאזורים מרוחקים יותר תתווסף עלות נסיעה.

מה היתרון שלך על פני יועצים אחרים?

אינני יכולה להעיד מה אחרים עושים. אני יכולה לספר על עבודתי.

ראשית, לימוד פנג שואי עשיתי ישירות ממאסטר, שזה המקור בתחום הזה, ואני מוסמכת מטעמו. המקצועיות ושלמות העבודה חשובים לי מאד ולכן אני מכינה את הדו"ח ואת מפות הגורל האישיות כחלק מהייעוץ.
באופן אישי אני אוהבת לייעץ  "בגובה העיניים" ממקום רגוע ונעים, ולא מתחושת לחץ או דרמה. פאנג שוואי זוהי אומנות יפה ומיוחדת, ואני משתדלת להביא איתי הרבה אנרגיות חיוביות לייעוץ.

איפה למדת את זה?

למדתי אצל מאסטר ג'וזף יו, שהוא אחד המאסטרים המובילים בעולם בתחום זה. יש לו מרכזים ברחבי העולם, בהם הוא מכשיר דור של אנשי מקצוע שלומדים מהמקור. אני למדתי ישירות אצלו, פה בארץ, והוסמכתי מטעמו. יש לו אתר וניתן לראות את שמי ברשימת היועצים המוסמכים.מבחינת הלקוח , זו הסמכה לכך שמכניסים לבית או לעסק מקצועיות וידע ברמה גבוהה, וזה חשוב.

את יכולה לתת לי ממליצים?

בוודאי. ניתן ליצור עמי קשר ולקבל מספרי טלפון.

מה היתרון של התהליך עבורי כלקוח?

הבית הוא "ראי" לחיים שלנו. במהלך התהליך, דרך ההתבוננות החדשה, מתמקדים ומשפרים באופן משמעותי תחומים שונים בחיינו.כל אחד, לפי הצורך האישי שלו, יכול להשתמש באנרגיות הקיימות בבית כדי לחולל שינויים גדולים בתחומים שונים בחייו- זוגיות, בריאות, קריירה, פרנסה, יצירתיות, ילדים וכו'.

כדי להגשים דברים שחשובים לנו, אנחנו יכולים לרתום את האנרגיות המצויות בבית שלנו - חלקת האלוהים שלנו -  להזיז מכשולים ולהעצים את מה שאנחנו מעוניינים בו. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בתהליך הייעוץ.

בעסק, זה מגדיל את הרווחים ומחזק את היציבות, היצירתיות ושיתוף פעולה פורה בין העובדים.

 

תשלום בכרטיס אשראי  
אסטרולוגיה סינית  
אי צ'ינג  
הדרכה  
סדנאות "כלים שלובים"  
אדריכלים ומעצבי פנים  
שאלות נפוצות  
לקוחות מספרים  
הצעות מיוחדות  
מאמרים
מאמרים באתר "נילרט"  
מאמרים באתר "החיים הטובים"  
חדשות
חוג בית - אסטרולוגיה סינית

מפגש חוויתי מהנה ומפתיע בנושא אסטרולוגיה סינית ומפות גורל


פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים