עמוד ראשי > אודות

 אודות

"החיבור לפאנג שואי התחיל אצלי בקורס קצר בו השתתפתי. לא היו לי ציפיות גדולות, כל שרציתי היה להכיר נושא חדש ולהתרענן. כשחזרתי התחלתי מיד לזרוק חפצים מהבית.
המפגש השני שלי עם עוצמת הפאנג שואי היה עם המעבר לבית חדש. הזמנתי יועצת פאנג שואי הביתה ועד מהרה חשנו, כל בני הבית, בשינוי חיובי משמעותי.
לא עבר זמן רב עד שמצאתי עצמי יושבת בקורס פאנג שואי בהנחיית המאסטר Joseph Yu. כך המשכתי מקורס לקורס בהנחייתו היסודית של המאסטר, צוללת למעמקי הגישה, מתמוגגת מהידע ומההשפעה החיובית שלה על חייהם של אנשים בסביבתי, עד שבחרתי בפאנג שואי להיות לי למקצוע.
בדרך השתתפתי בהקמת מרכז של המאסטר Joseph Yu בישראל ואני ממשיכה ללמוד כל הזמן.

בעבודת הייעוץ שלי אני מגיעה למרחב האישי ביותר של אנשים. המבנה מספר לי את סיפור החיים של המתגוררים בו. בעזרת הידע והכלים שלי ניתן לשפר מערכות יחסים, לעבוד על הזוגיות, להפרד מכאבי בטן, לצמצם את תנועת ההוצאות לטובת הכנסות, להכנס להריון, להשיב את התנהגות הילד לאיזון ועוד.

הפאנג שואי מאפשר לשנות את החלקים הפחות מוצלחים בחיינו.
המתבונן מהצד עשוי לחשוב שמדובר כאן בקסם ותוהה איך לא עשה את זה קודם.
עבורי פאנג שואי היא דרך חיים ואני שמחה להפעיל את כוחותיה לטובת אנשים בבתיהם ולבעלי עסקים. הבשורה הטובה היא שלא צריך להאמין בפאנג שואי כדי ליהנות מהשפעתו החיובית."

אשמח לייעץ גם לך,
לידר ציבר, יועצת פאנג שואי בכירה


• יועצת בכירה ומדריכת פאנג שוואי קלאסי, בעלת דיפלומה בינלאומית מטעם המרכז ללימוד וחקר הפאנג שוואי בראשותו של מאסטר Joseph Yu.
• שותפה בהקמת המרכז הבינלאומי הראשון בישראל ללימוד פנג שואי קלאסי בראשותו של מאסטר    Joseph Yu.
• מייעצת למגזר הפרטי והעסקי: נירלט, חברת פרסום ביגביגלייט, בית קפה ומסעדה עלמה גרין, מרכז רפואי רפאל, מפעל למגבות סייפן.
• מדריכת סדנאות במרכז הבניה הישראלי, בכללית משלימה שירותי בריאות, ביחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית בקרית אונו ובמסגרות פרטיות שונות.
• B.A. במדעי המדינה וסוציולוגיה, אוניברסיטת בר אילן.
• בת 42  נשואה, אמא ל- 3 ילדים, מתגוררת בקרית אונו.

תשלום בכרטיס אשראי  
אסטרולוגיה סינית  
אי צ'ינג  
הדרכה  
סדנאות "כלים שלובים"  
אדריכלים ומעצבי פנים  
שאלות נפוצות  
לקוחות מספרים  
הצעות מיוחדות  
מאמרים
מאמרים באתר "נילרט"  
מאמרים באתר "החיים הטובים"  
חדשות
חוג בית - אסטרולוגיה סינית

מפגש חוויתי מהנה ומפתיע בנושא אסטרולוגיה סינית ומפות גורל


פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים